Služby

CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT

Zpívající dárková poukázka


Chcete-li udělat radost sobě nebo někomu blízkému koupí Zpívající poukázky, můžete vybírat z možností uvedených níže. Na poukázku doplním vaši volbu a po provedení platby zašlu mailem.
– 1 jednotlivá lekce 1,5hod zpívání, teorie, výběr písničky a možnost následné zpětné vazby k vámi zaslané nahrávce po práci doma/ 1200,-
– balíček 3 lekcí 3×1,5hod, „nalejvárna“ – jak to funguje, jak to použít, jak si zdravě zazpívat a užít si to, práce na písničce/ 3300,-

Moje kurzy na Naučmese.cz

Výuka zpěvu
Pokud byste chtěli vědět, podle které metody zpěv učím, zklamu vás.  Náš hlas, jako hudební nástroj, je až zázračně jedinečný v tom, že se neustále proměňuje vlivem mnoha vnějších i vnitřních faktorů. Vyvíjí se i jeho výzkum a pedagogika. V mém biu se dočtete, jakými školami a kurzy jsem asi tak prošla, což zcela nepokryje všechny vlivy, které mě ve zpěvu i výuce ovlivňují. V rámci svých možností se snažím sledovat různé směry, školy, trendy, proto nelze určit metoda, kterou budu učit vás. Věřím, že na názvu ale až tak nesejde. Jde o vás a váš hlas, váš projev. Snažím se podchytit individualitu každého hlasu a společně s vámi pracovat na jeho autenticitě a uvolněnosti. Mým cílem je pomoci vám se s vaším hlasem skamarádit, naučit se mít ho pod kontrolou, pochopit jak funguje, ale hlavně mít ze zpívání radost a dělat pokroky adekvátní vašim předpokladům, možnostem a vašemu cíli.

Ceník:
Cena je vždy za 60min.

On-line   800,-
Praha 5   800,-
Dojedu za vámi +200,-
In English   950,-
In E.+At your place 1250,-

Storno podmínky:
Omlouvejte se, prosím, nejpozději 24hod předem, jinak lekce propadá. Pozdní příchod na lekce nelze z organizačních důvodů kompenzovat. Věřím, že si vyjdeme maximálně vstříc, ale nemohu nést finanční odpovědnost za dny, kdy se vám zrovna nechce vstát z postele, jste rozmrzelí z rýmy, nemůžete odejít z porady, nemáte najednou náladu, čas nebo na hodinu úplně zapomenete ;). Díky za pochopení!

 

Zpívání na vašich akcích

Ráda po domluvě zazpívám na vašem svatebním či smutečním obřadu, vernisáži, narozeninách.

Reference

*Na hodinách zpěvu s Luckou se mi líbilo, že byl na vše klid. Neformální atmosféra. Byl i čas přemýšlet. Klid a citlivost, zároveň otevřenost novým impulsům, ať ode mě či jejím vlastním. Názornost v učení. Hravost.
Katka Kučerová
masérka, učitelka snění

*S Luckou jsme uspořádali pár společných koncertů a bylo moc fajn propojit se s jejím šarmem, citlivostí, vroucností a osobním kouzlem. Zejména ve francouzštině svým projevem doslova čaruje.
David Noll
muzikant

*Lucka je úžasně talentovaná žena! Mohla jsem si to potvrdit, když jsme spolu hrály a zpívaly v luxusní restauraci v Praze, nebo když se zaposlouchám do její autorské skladby! Ví o čem zpívá a to mě baví! Jsem její fanoušek!
Tereza Matějková
majitelka Nahrávacího studia Kolín, klavíristka

*Lucku jsem potkala vlastně náhodou. Zajímalo mě, jaké to je, mít děti v domácím vzdělávání. Setkaly jsme se u mě v ateliéru a já zjistila, že má i svůj sen. Zpěv. Má krásný zvonivý hlas. Jsem moc ráda, že zpívala na mých vernisážích. Je kreativní a spolehlivá. Svým klidným přístupem mi pomohla překonat prvotní ostych před technikou. Díky!
Renata, tvůrce a malířka
www.renatakoleckarova.com

*Při tvorbě audioknihy jsme potřebovali nazpívat anglický text písně, který bude vystihovat atmosféru a rozpoložení vypravěče. Lucie se úkolu zhostila velmi empaticky a výsledek byl profesionální a na míru našim potřebám. Práce byla odvedena rychle a na konec jsme dostali i několik variant, jak je možné melodii uchopit. Lucie je tvůrčí a procítí emoce, které dají hloubku zpívanému. Byla to skvělá spolupráce.
Iva K.
tvůrce audioknihy, koučka

*Zpívání s Luckou je pro mě objevná cesta mého vnitřního já, které předtím vůbec netušilo, že má takový hlas a že se umí ozvat.
Lucka se umí dobře vcítit do člověka a nenápadně ho posunout tam, kam by netušil, že by se vůbec kdy mohl se svým hlasem ocitnout, a to nejen ve výšinách, nýbrž i v hloubkách a barvách. Je v tom posouvání neuvěřitelně kreativní (práce nejen s hlasem, ale takřka s celým tělem) a také velmi vlídná (nevadí jí, když při zpěvu po místnosti běhám, poskakuju nebo činím jiné podivnosti).
Zkrátka ve mně rozvibrovala průzkumnickou vášeň a nadšení pro zpěv, který se změnil z nesmělého krákorání v něco, co se dá i poslouchat a dělá radost 🙂

Kája Karousová
máma, terapeutka, kreslířka a básnířka

Sdílejte: